...czytanie, gdy mu smak, rozsądek przywodzi, cieńczy grubość umysłu, cierpkość serca słodzi. (F. Zabłocki)

Biblioteka dla najmłodszych (i nie tylko…)

Zwieńczeniem Tygodnia Bibliotek była wizyta najmłodszych chorzowian, którzy odwiedzili naszą szkołę, by w  wiosennym plenerze Ogrodów Słowaka  obejrzeć  przedstawienie teatralne  przygotowane  przez  naszych uczniów  oraz  wsłuchać się w niezwykłe  melodie za sprawą krótkiego  koncertu .

Podsumowaniem imprezy był konkurs plastyczny związany tematycznie z bohaterami przedstawień, po którym nasi goście zostali zaproszeni na słodki  poczęstunek oraz  wzięli udział  w ,,pluszakowej loterii”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować imprezę, występując w przedstawieniu, przygotowując dekorację i poczęstunek oraz przynosząc słodycze i pluszaki dla naszych gości.