...czytanie, gdy mu smak, rozsądek przywodzi, cieńczy grubość umysłu, cierpkość serca słodzi. (F. Zabłocki)

ZMIANA WYTYCZNYCH DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

UNIWERSYTECKIEGO I LICEUM IM. J. SŁOWACKIEGO W CHORZOWIE

Od 9 listopada 2020 r. udostępnianie księgozbioru biblioteki szkolnej odbywać się będzie za pomocą poczty elektronicznej: biblioteka@slowacki.edu.pl .
Zainteresowanych czytelników prosimy o kontakt mailowy i zgłaszanie swoich potrzeb dotyczących wypożyczenia lektur, materiałów edukacyjnych, podręczników i innych.

Po otrzymaniu zgłoszenia bibliotekarz indywidualnie będzie kontaktował się z czytelnikiem i ustalał termin oraz bezpieczny sposób odbioru zamówienia.

Jednocześnie przypominam, że łatwe przeglądanie katalogu online zapewnia nam program biblioteczny MOL NET+ i jest on zawsze dostępny pod adresem:

Biblioteka czynna jest stacjonarnie w:

• poniedziałek: 15.00-17.00,
  • środa 9.00-14.00,